KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673039
nr 1667 3039
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Park, monogramsignerad AA. Olja på pannå, 40x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:33:41
100 kr
150 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg